Вам знижка 77грн на першу покупку

Подарунки на народження дитини, на виписку з пологового, на хрестини новонароджених, на 1 рік

В Україні, як і в багатьох культурах, дарування подарунків маленьким дітям - давня традиція, сповнена символізму та щирих побажань для дитини. Ось кілька найпоширеніших подарунків, які прийнято дарувати дитині на Хрестини, на 1 рік та на інші свята новонароджених:

подарунки на хрестини, подарунок дитині на 1 рік

1. Традиційні українські вишиванки: цей святковий одяг як подарунок на Хрестини має глибоке культурне значення. Даруючи дитині на 1 рік гарно вишиту вишиванку ручної роботи, ви символізуєте традицію, спадщину та побажання життя, сповненого культурного багатства.

2. Православні ікони або хрестики на подарунок: Враховуючи сильну релігійну спадщину України, прийнято дарувати новонародженим на Хрестини православні іконки з бурштину або натільні золоті або срібні хрестики. Ці предмети символізують благословення, захист і духовний провід протягом усього життя дитини.

3. Дитячі пледи, одіяльця або в'язаний одяг: Речі ручної роботи на подарунок дитині на 1 рік мають особливе значення в українській культурі. В деяких родинах бабусі ще в'яжуть або плетуть гачком ковдри, шапочки або пінетки для маленьких діток, що символізує тепло, турботу та любов.

4. Срібні або золоті прикраси на подарунки: Срібні або золоті прикраси, такі як хрестики, кулони, браслети, є популярними подарунками дитині на Хрестини або на 1 рік. Ці дорогоцінні метали символізують процвітання, довголіття та захист для дитини.

5. Дитячі фотоальбоми: В українській культурі зберігання старих фотографій високо цінується, тому дарувати новонародженим іменні дитячі альбоми ручної роботи - поширена практика. 

6. Дитячі аксесуари: Практичні подарунки, такі як підгузки, дитячі пляшечки, соски та дитячий одяг, також часто дарують на народження дитини, на виписку з пологового. Ці речі допомагають батькам з практичними потребами догляду за новонародженим і завжди цінуються.

7. Подарункові картки або гроші: У деяких випадках, особливо якщо сім'я віддає перевагу практичним подарункам або вже має багато дитячих речей, можна подарувати на Хрестини або на 1 рік дитині подарункові картки або гроші. Це дозволяє батькам придбати все, що їм потрібно для новонародженого, чи то підгузки, дитячі речі або меблі для дитячої кімнати.

Подарунки для новонародженої дівчинки або хлопчика відображають поєднання традицій, культурної спадщини, практичності та щирих побажань благополуччя та процвітання дитини в майбутньому.

Ще декілька фотоальбомів у подарунок дитині на 1 рік або на Хрестини 

Прийом замовлень

24h - цілодобово: на сайті

в робочий час: по телефону / вайберу

натискайте кнопку виклику
(067) 38-58-109
і повідомте код товару або назву

Viber чат для замовлень
Написати
© 2024 KALA - фотоальбоми та блокноти ручної роботи