Розпродаж - знижка 400грн
на обрані альбоми в наявності

Чим краще приклеїти фотографії в альбомі

як приклеїти фотографію

Ще років 10 назад ми не могли уявити сімейного свята без фотоапарата - кожного разу ми купували плівку та здавали її в друк. Зараз більшість людей зберігають фото в електронному вигляді - на дисках, флешках, в мобільних телефонах.

Альбоми для фотографій поступово відійшли на другий план, так як фото можна просто зберегти в телефоні чи закинути на комп’ютер. В соціальні мережі легко похизуватись таким фото перед друзями. Але в нашому сучасному світі є люди, які люблять вклеювати фото в альбом, саме для них ця стаття.

Для того щоб фото добре приклеїлось до паперової поверхні альбома, потрібно використовувати якісний клей, так як деякі з них мають погану репутацію, через деякі недоліки:

  • можуть з’явитись жовті плями;
  • погано приклеює, що призводить до зіпсованого знімка;
  • нерівномірна структура.

Це лише декілька основних причин, чому клей слід ретельно вибирати. Також існують різні види канцелярських клеїв, які можна використовувати для приклеювання фото. Серед них ПВА, гумовий, силікатний (клей-олівець), спеціальний клей для фото.

Наведемо приклади клеїв

  • UHU PHOTO STICK - відрізняється міцністю приклеювання, не псує фотографій, в склад не входять розчинники, склеює всі види паперу і фото;
  • GS-100 - розроблений спеціально для робіт з паперу, фотографій, а також для художніх робіт;
  • Photo Glue Stick, Pioneer - клей американського виробництва. За рахунок спеціальної формули забезпечує дбайливе приклеювання фотографій, не токсичний, з часом не жовтіє.

Також слід сказати і про фотокуточки. Їх перевага в тому, що приклеюються тільки куточки, і фотографію в будь який момент можна легко замінити на іншу. Фотокуточки бувають паперові, з прозорою основою, а також з малюнками. Ними можна досить різноманітно прикрашати фотоальбоми та інші вироби ручної роботи.

 

Популярні фотоальбоми для новонароджених

Прийом замовлень

24h - цілодобово: на сайті

в робочий час: по телефону / вайберу

натискайте кнопку виклику
(067) 38-58-109
і повідомте код товару або назву

Viber чат для замовлень
Написати
© 2024 KALA - фотоальбоми та блокноти ручної роботи