Планер - ваш ключ до організованого та ефективного життя

Здавалося б, вміння планувати все заздалегідь - запорука успіху. Але чи пам'ятаєте ви ту зустріч, яку запланували місяць тому? І чи забрали ви посилку з Нової пошти? Якщо ваші відповіді на ці питання ствердні, то ця тема точно для вас. Здається, що мода на планери з'явилася зовсім недавно. Проте вони вже встигли завоювати серця багатьох. У чому ж їхня практичність? Навіщо взагалі потрібен цей діловий блокнот, якщо є телефон, ноутбук? Усі відповіді у цій статті.

планер щоденник kala

Трохи історії

Планер (або як його називають в народі - щоденник) має довгу історію, яка налічує не одне століття. Перша згадка про щоденник планер з'явилася в 1650 році в Італії. Тому довгий час Мілан вважався найкращим місцем для виготовлення цих блокнотів.

Оскільки папір коштував дорого, планер купували лише люди з грошима. Як це часто буває, ділові щоденники робили з позолоченими гербами на натуральній шкірі. Хто б міг подумати, що зараз одним з критеріїв ділових якостей людини є наявність планера. У наш час цим нікого не здивуєш, тому з часом це стало звичним явищем.

Трохи реальності

У наш час щоденник планер набув популярності завдяки своїй функціональності і підкорив усіх своєю простотою. У магазинах канцтоварів можна побачити різні види планерів: датовані, недатовані, для студентів, для мільйонерів, для стартапів. Дизайн теж вражає: планери на кільцях або з проклеєним блоком.

Якщо вдуматися, то шкільний щоденник - прямий нащадок планера. Ведення щоденника нагадує нам п'ятиденний робочий тиждень і двадцять чотири години на добу із завданнями, які треба виконати вчасно.

Планер відкриває світ ефективного планування та організації

Давайте зануримося в суть цього чудового ділового аксесуару. Чому він такий популярний? Все просто - через його основну функцію, яка полягає у плануванні та організації дня з максимальним використанням наших людських ресурсів. Адже, погодьтеся, дуже зручно, коли ти не тільки не забуваєш привітати сестру з днем народження, але й встигаєш на важливу конференцію або просто прибрати в кімнаті. Все так гармонійно, і час тече плавно...

Можливо, хтось заперечить, що життя за розкладом - це не для нього, але у нас є чудовий контраргумент: для того, щоб жити не за розкладом, достатньо просто не ставити собі ніяких обмежень в голові. Наприклад, робочий план на сьогодні можна обмежити не тільки робочими моментами, а й зустрічами з друзями, вечірками або просто переглядом улюбленого серіалу.

Крім того, планінг допомагає хоча б на мить відчути себе діловою людиною, бізнесменом (чи бізнесвумен). Це проявляється, коли ти спокійно відзначаєш маркером виконані завдання на день і це так приємно, так зворушливо. Ти відчуваєш, що вичавив із себе максимум, і не важливо, що це може бути. Для когось максимум - це піти на важливу зустріч, а для когось - просто погуляти.

То ж однозначно, планер потрібен кожному! Можливо, тоді було б менше незадоволених людей, які вічно спізнюються і при цьому псують настрій всім, кого зустрічають по дорозі. А може, нарешті закінчиться епоха заторів, черг і фаст-фудів. Якщо трохи розкрити моє закулісне життя, то можу сказати, що планерами я користуюсь уже багато років, і наступний рік не стане винятком. А ви вже купили планер на 2024-2025 рік? Ні? Тоді обирайте!

Популярні планери ручної роботи KALA

 1. Блокнот на кільцях в клітинку Волошка
  Блокнот на кільцях в клітинку Волошка
  Акційна ціна 977 грн. 1 200 грн.
 2. Блокнот на кільцях в клітинку
  Блокнот на кільцях в клітинку
  Акційна ціна 977 грн. 1 200 грн.
 3. Іменний блокнот Волошка
  Іменний блокнот Волошка
  Акційна ціна 977 грн. 1 200 грн.

Прийом замовлень

24h - цілодобово: на сайті

в робочий час: по телефону / вайберу

натискайте кнопку виклику
(067) 38-58-109
і повідомте код товару або назву

Viber чат для замовлень
Написати