Даруємо 37грн на перше замовлення

Книга побажань – прекрасний подарунок на весілля чи день народження

Книга побажань на день народження

Незабутнім атрибутом великого свята є книга побажань. Залишати теплі слова у такій книзі - чудова традиція, яка прийшла до нас із заходу і тут же завоювала популярність.

Навіщо ж вона потрібна? Тільки уявіть, скільки тостів і приємних слів ви почуєте на своє свято. Для того, щоб все це було не тільки почуто, але й запам'яталось, радувало вас не один рік, і потрібна така книга. Саме в ній зібрані найтепліші, радісні і щирі слова.

Книга побажань буде прекрасним подарунком на день народження, весілля, хрестини, ювілей, інше ваше свято. Її краще покласти на святкове місце і заздалегідь попередити гостей про необхідність туди написати свої привітання. Краще покласти таку книгу в місце з вільним доступом, наприклад, поруч з виходом з урочистого залу. У такому випадку кожен запрошений на весілля чи на день народження зможе без особливих проблем до неї підійти і спокійно написати радісні слова і привітання.

Якщо вам подобаються індивідуальні та неповторні речі, можна замовити або купити книгу побажань ручної роботи. В інтернет-магазині KALA, Вам запропонують різні вироби ручної роботи, які будуть виготовлені з якісних матеріалів: палітурний італійський шкірзамінник, американська бавовняна тканина, чіпборди, висічки, квіти ручної роботи та багато іншого. Також Ви можете придбати папку для документів, альбом для фотографій, які будуть виконані в одному стилі.

Оригінальні альтернативи книзі побажань:

  • Дерево з побажаннями. Це невелика гілочка зі штучних матеріалів, на яку гості вішають невеличкі папірці. На кожному заздалегідь роблять запис.
  • Плакат для побажань. Зазвичай формату А1, де в центрі розміщене фото винуватця свята. Наприклад, з повітряними кульками або хмарами, в які гості вписують теплі слова.

Також можна поставити на святковий стіл спеціальний посуд, в який складати папірці або листівки з привітаннями. Загалом, можна творчо підійти до створення такого атрибуту і добавити у ваше весілля чи день народження перлинку креативності.

 

Поширити

Прийом замовлень

24h - цілодобово: на сайті

в робочий час: по телефону / вайберу

натискайте кнопку виклику
(067) 38-58-109
і повідомте код товару або назву

Viber чат для замовлень
Написати
© 2020 KALA - майстерня виробів ручної роботи